Konfigurator
Dopasuj odpowiednią dla siebie hulajnogę

Kliknij i skonfiguruj swoją wymarzoną hulajnogę!

O hulajnogach
informacja sprzedażowa i nie tylko



Już od kilku lat hulajnogi cieszą się powodzeniem wśród dzieci i dorosłych. My oferujemy produkt niezwykły, przeznaczony dla osób powyżej 7 roku życia, które lubią aktywnie spędzać czas. Z pozoru prosta hulajnoga, faktycznie jest sprzętem zaprojektowanym indywidualnie, zgodnie z własnym poczuciem estetyki. To do kupującego należeć będzie wybór, poszczególnych elementów, a ograniczeniem może być tylko i wyłącznie jego fantazja.
Hulajnoga łączy w sobie mobilność roweru z prostotą spaceru. Prawdopodobnie dlatego cieszy się popularnością w dużych miastach, wśród młodzieży, a od pewnego czasu również wśród dorosłych. Zwykle zwraca się uwagę na jej funkcjonalność. My chcemy to zmienić.
Nasze hulajnogi są tworzone metodą rzemieślniczą, która pozwala na modyfikację każdej hulajnogi. Nie zajmujemy się tworzeniem serii produktów, staramy się dopasować do indywidualnego gustu klienta. Dzięki naszej ofercie zaprojektowana przez klienta hulajnoga będzie wyjątkowa i niepowtarzalna.
Wybór dotyczy kolorystyki ramy, rączek i deski. Trzy elementy, a tak wiele możliwości.




RAMA
Oferujemy 4 kolory ram hulajnóg, z palety kolorów RAL:
 • biały RAL 9010,
 • niebieski RAL 5012,
 • pomarańczowy RAL 2003,
 • szary RAL 7001.
Ramy malowane są proszkowo, odporne na delikatne uderzenia i zadrapania. Rama stalowa: materiał S235.
Można śmiało założyć, że taka rama wytrzyma wiele. Zależy nam na tym, by sprzęt, który tworzymy stał się naszą wizytówką i służył naszym klientom nie tylko w trakcie zwykłego eksploatowania, ale również podczas ciekawych akrobacji możliwych w miejskich przestrzeniach.
RĄCZKI
Kupujący sam dobiera z 7 kolorów rączek (gripy). Dostępne w naszej ofercie są:
 • pomarańczowe,
 • niebieskie,
 • białe,
 • czarne,
 • zielone,
 • brązowe,
 • czerwone
DESKA
Deska (deck) to najważniejszy element hulajnogi. To on wyróżnia ją spośród wielu. Deska stworzona została z ekologicznej sklejki z drewna liściastego o grubości 10mm. Każda z propozycji zawiera oryginalną grafikę zabezpieczoną warstwą lakieru. Dodatkowo deska jest pokryta bezbarwnym antypoślizgowym granulatem, który ułatwia poruszanie się i dobrze trzyma podeszwę. To niezwykle ważne dla komfortu jazdy.
Do wyboru mamy 11 wzorów desek, spośród których Nawe najbardziej wybredny klient będzie w stanie wybrać coś atrakcyjnego dla siebie.
KAŻDY MODEL MA
 • kółka pompowane o rozmiarze 12 cali, idealne do poruszania się po nierównościach, w komfortowy sposób,
 • nóżkę / podpórkę, która pozwala w momencie postoju odstawić ją bez konieczności opierania.

Nasze hulajnogi łączą tradycyjną konstrukcję z nowoczesnym i ekologicznym designem. W związku z tym, że jako twórcy coolscooter praktykujemy taki sposób przemieszczania już od wielu lat, wiemy doskonale, na co warto zwrócić uwagę, korzystając z tego środka transportu. Chcieliśmy stworzyć optymalny i uniwersalny kształt, w obrębie którego pozwoliliśmy poszaleć naszej wyobraźni. Dzięki temu w trakcie tworzenia konfiguracji można znaleźć coś szalonego, eleganckiego, a nawet romantycznego.
Nasze hulajnogi pozwolą odzwierciedlić naturę właściciela. Wszyscy wiedzą, że to doskonała metoda transportu, która uwalnia ludzi od frustracji wynikającej z konieczności szybkiego przemieszczenia się z miejsca na miejsce, ale dlaczego nie wyeksponować swojego gustu, charakteru, ulubionego koloru?
Nasz produkt zapewnia to wszystko. Tworząc własny wzór możesz wyrazić siebie. My zapewniamy wysoką jakość poszczególnych elementów, niezawodność i bezpieczeństwo w trakcie użytkowania.
W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań służymy pomocą.